/
O nas

O NAS

rodzinna firma z polskim kapitałem

Euro-Bud - historia

Pasja i doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie

Firma została założona 15 marca 1975 roku przez Zbigniewa Godzisza jako Zakład Budowlany. Decyzję o założeniu własnej firmy pomógł mu podjąć jego ojciec – Henryk, który od 1962 roku prowadził w Dębicy Zakład Malarski. Natomiast w czasach przedwojennych razem ze swym ojcem Janem prowadził w 1936 roku Zakład Wyrobów Betonowych w Giedlarowej. Ich wspólną działalność przerwał wybuch II Wojny Światowej. Henryk w trakcie trwania wojny osiedlił się w Dębicy, gdzie jego potomkowie zamieszkują do dziś.

Zbigniew rozpoczynając działalność dysponował odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, ponieważ wcześniej pracował jako Kierownik Budowy w dziale budowlanym w Dębickim Stomilu. Pierwszą jego inwestycją była budowa Kółka Rolniczego w Dębicy przy ul. Wielopolskiej.

W czasach komunistycznych Zakład Budowlany obligatoryjnie był zrzeszony w Cechu Rzemieślniczym i do dnia dzisiejszego nadal jest czynnym członkiem Cechu.  W 1999 roku firma zmieniła nazwę na Zakład Budowlany „EURO-BUD” i pod tą nazwą funkcjonuje do dziś. Obecnie za sterami firmy nadal zasiada Zbigniew oraz jego syn – Andrzej, który kontynuuje rodzinne tradycje rzemieślnicze.

Firma w sposób odpowiedzialny i zrównoważony stale się rozwija i umacnia swoją pozycję na rynku lokalnym. W swoim dorobku ma wiele ważnych realizacji na terenie Dębicy, Tarnowa i Rzeszowa.

Euro-Bud - dzisiaj

doskonalenie, rozwój i nowe wyzwania

Z dumą możemy napisać, że naszą firmę tworzą wspaniali fachowcy. Sprawdzeni i doświadczeni oraz młodzi i pełni zapału stanowią zgraną drużynę, która sprawnie i na najwyższym poziomie realizuje powierzone im zadania. Nasi fachowcy znakomicie się uzupełniają i dzięki stałym szkoleniom poszerzającym ich wiedzę i umiejętności, w każdej chwili gotowi są przejąć obowiązki na stanowisku, które tego wymaga, czym dają gwarancję płynności prac niezależnie od okoliczności losowych.

Nie inaczej jest za sterami firmy, posiadamy odpowiednią wiedzę, kwalifikacje oraz doświadczenie aby właściwie i z najwyższą starannością wykonywać powierzone nam zadania.

Tradycja i doświadczenie

Budowlany fach przekazywany z pokolenia na pokolenie.

otwartość na Twoje pomysły

Bez względu na to, czy masz tylko pomysł, czy już gotowy projekt - my go chętnie zrealizujemy!

Rzetelni fachowcy

Najważniejsi są ludzie. Zatrudnianie najlepszych fachowców daje gwarancję, że realizacja zleconych robót przebiegnie sprawnie i na najwyższym poziomie.

jakość

Wysokiej klasy sprzęt, silne i pełne zaplecze techniczne dla floty i narzędzi, sprawdzeni i solidni dostawcy i kooperanci gwarantują najwyższy poziom i terminowość wykonanych prac.